Maison Clos

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Deze 120 m² Maison Clos De Panne ligt op 25-minuten loopafstand van het Monument van Leopold I en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving. Gasten kunnen genieten van fietsen in de 2-slaapkamer villa, gelegen op 2 km afstand van de Kusttram.

    Het hart van De Panne kan worden bereikt in 15 minuten lopen van het vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het Paul Delvauxmuseum liggen op 30 minuten lopen. De gesitueerde in De Panne Maison Clos is vrij dicht bij het strand van De Panne gelegen, en het Plopsaqua De Panne is op 500 meter afstand. De 1-badkamer accommodatie bevindt zich op 3 km van het Abdijmuseum Ten Duinen en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Maison Clos heeft een complete keuken, voorzien van een waterkoker, een koelkast en een oven. Le Bercail Curiosa serveert Europese gerechten en is op loopafstand van nog geen 5 minuten ervandaan gelegen. Dankzij De Panne Zandloper bushalte, in de onmiddellijke nabijheid van de villa, kunnen gasten gemakkelijk De Panne verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Maison Clos De Panne

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Clos De Panne Kamer foto Maison Clos De Panne Kamer foto Maison Clos De Panne Buitenkant foto Maison Clos De Panne Keuken foto Maison Clos De Panne Buitenkant foto Maison Clos De Panne Kamer foto Maison Clos De Panne Kamer foto Maison Clos De Panne Voorzieningen foto Maison Clos De Panne Keuken foto Maison Clos De Panne Voorzieningen foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Maison Clos De Panne

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maison Clos De Panne

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in België

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van familie Maison Clos?
      Het Plopsaqua De Panne is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op 500 meter van familie Maison Clos.
    • Is er een keuken beschikbaar in Maison Clos?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Maison Clos.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar familie Maison Clos?
      In familie Maison Clos kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van familie Maison Clos?
      Gasten van familie Maison Clos kunnen onder andere de Kusttram (2 km), het Monument van Leopold I 2,1) en het strand van De Panne 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Clos De Panne